Музей «СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» - місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю


Музей «Становлення української нації» — це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.


Всі експозиції зроблені на основі історичних досліджень та мають наукове обґрунтування. Над створенням працювала велика команда вчених та експертів: історики, археологи, етнографи, скульптори, дизайнери.

“Історію нашої країни неодноразово переробляли, але зараз ми маємо нагоду об’єктивно відтворити справжню історію України та її роль у формуванні європейської спільноти, показати яскраві історичні події та постаті, якими може пишатися наш народ. Ми створили надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави. За 1,5-2 години Ви зможете ознайомитися з багатовіковою історією української нації. Ви пройдете через 25 експозицій та побачите сюжети з абсолютно реалістичними 3D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів” - розповідають співробітники музею.


УНІКАЛЬНІСТЬ МУЗЕЮ:
  • У виготовлені інсталяцій використані найсучасніші технології.
  • 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали. Кожна фігура - це ювелірна робота скульптора.
  • За 1,5-2 години можна ознайомитися із 1600-літньою історією України у захоплюючому мультимедійному форматі.
Всі фігури зібрані в 25 сюжетів і об'єднані спільною ідеологічною лінією або визначною історичною подією.


Кожну інсталяцію супроводжує інтерактивний аудіо і відео контент в поєднанні зі спецефектами, що занурює глядача в атмосферу відповідної епохи.
  • Діорами, мультимедійні стенди, екрани, мапи, голограми, тачскріни.
  • Медіагіди на 8-ми мовах.
  • Окремі стенди для дітей, де інформація адаптована, цікава, легко читається та швидко запам’ятовується.
  • Зони відпочинку, кафе, сувенірна крамниця, зони для фотографування.
“Є історія у літописах, в історичних виданнях, легендах, переказах наших бабусь, у фольклорі. Але багато чого втратилось, знищилось, забулось… Напевно, вже давно час створити національну ідею, навколо якої зможемо об’єднати всіх українців у світі.” - зазначає засновник музею Валерій Галан.


В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, відчуття гідності та патріотизму.

Благодійний фонд "Музей "Історія становлення української нації" займається гуманітарною підтримкою військових та цивільного населення.

Музей у цифрах: 110 експонатів, 25 сюжетних композицій, 300 картин, мап та діорам, площа експозиції - 1700 кв.м.

Нещодавно Музей Становлення Української нації отримав Подяку міжнародної благодійної премії Charity 100лиця як “Перший в Україні інноваційний музей історії». На благодійному заході були представлені деякі експонати з музею. Справжнє захоплення викликала 3D модель Степана Бандери, до якої була черга з охочих сфотографуватися.


Музей «СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ» - це музей майбутнього, місце, яке неодмінно треба відвідати кожному українцю.

Коментарі

Популярні публікації