Благодійний арт-проєкт Оксани Брензович для збору коштів на карету швидкої допомоги

 Нову експозицію творів Оксани Брензович «Не в кольорі війни» було відкрито в Ужгороді наприкінці лютого. Проєкт представлено в партнерстві з благодійним фондом Front-Art під керівництвом Ігоря Абрамовича. Під егідою волонтерів-художників впродовж війни придбано декілька автівок швидкої допомоги, пікапи для військових, спорядження для батальйонів та прикордонних загонів, медикаменти для лікарень; організовано передачу гуманітарного вантажу.

 Сьогодні, коли наша країна зазнає тотального руйнування від російської збройної агресії, українцям необхідно згуртуватися у боротьбі за життя, незалежність та демократичні цінності.


 Основна ціль виставкового проєкту — зібрати кошти на придбання автівки медичної допомоги для військової частини А7333 (1 рота). 30% від продажу живопису та хусток від Брензович, представлених на виставці, будуть спрямовані власне на благодійність, тоді як кошти від вхідних квитків на виставку у 100% розмірі будуть передані на потреби ЗСУ.

“Щиро вдячна кожному, хто долучився до нашого збору на благодійному арт-проєкті. 100 тис. грн – наш спільний результат. Необхідна сума на закупку карети швидкої допомоги – 365 тисяч грн, але ми змогли зробити вагомий внесок у цей збір. Маю велику надію, що мети буде досягнуто, і ті, хто боронить нас від страшного ворога, отримають довгоочікувану допомогу. Разом – ми сила!” — підсумувала вечір Оксана Брензович

На заході виступила відома співачка Анна Добриднєва.

Оксана Брензович — сучасна українська художниця. Жінка, яка своїм відчуттям поєднання кольорів зачарувала споглядача в такий короткий творчий період. І цілком заслужено стала лауреатом престижної всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття". Полотна Оксани були представлені на "Експо - 2020" в Дубаї (ОАЕ), на багаточисельних виставках і благодійних аукціонах: Німеччині, Австрії, Швейцарії, Чехії, Словаччині, Боснії та Герцеговині та інших. Хустки мисткині з зображеннями робіт облюбували відомі українські жінки та модниці з різних країн світу.

    Виставка триватиме до 12 березня 2023 року.

Локація: Folks Patisserie & Folks Trattoria, вулиця Ференца Ракоці, 12, Ужгород.

Відео

  Долучайтеся до збору на карету швидкої допомоги:

Ціль: 365 000 грн

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/4L1YcuJGuG

Номер картки банки: 5375 4112 0303 8695


Коментарі

Популярні публікації