Співачка YAGODA презентує першу пісню з міні-альбому «Гілка»

 

Альбом «Гілка» написаний у стилях поп, регетон. Танцювальні ритми разом з текстами про нашу непросту реальність здавалося б мали дисонувати, але вони підкреслюють наш стан у воєнний час. Те, як ми продовжуємо жити попри ракетні обстріли, творити щось нове та світле без комунікацій, продовжуємо любити та залишаємося людьми, не зважаючи на те, що побачили та відчули стільки горя.


 «Гілка - це міні-історія про відчуття себе під час війни. Про моменти апатії в перемішку з піднесенням, та відчуттям гордості, що ти українка. Про любов до друзів. Про те, що тримає, і дає сили мріяти та не здаватися. Ми зараз усі немов гілки зимою, оголені, трохи спустошені, але віримо у сонце, у весну та у те, що ми розквітнемо та дамо цій Землі плоди» - пояснює YAGODA свій вибір назви альбому. 

Першою піснею з міні альбому YAGODA презентує композицію «Пообіцяй».


«Пообіцяй - це пісня про ту обіцянку яку ми всі так хочемо почути. Обіцянку про те, що «все це» закінчиться і ми повернемося до такого звичного, але як виявилося розкішного життя. Це обіцянка, яку дівчина бере у свого хлопця, бо знає, що він ніколи не підводив її. Тому саме з його вуст вона звучить особливо обнадійливо. Ця пісня для мене чимось схожа на мантру, коли ти повторюєш багато разів ті ж самі слова з вірою, що вони здійсняться» - наголошує виконавиця.

Відеороботу на цю пісню  артистка знімала на даху свого будинку. Вона хотіла відтворити стан людини, які вона проживає під час війни. Знімали кліп зимою, саме тоді, коли співачка вперше почула звуки повітряної тривоги. 


Під час війни артистка встигла народити дитину, але ні на мить не покидала творча кар‘єру. Підтримує фінансово військових та активно бере участь у благодійних заходах. 

Трек “Пообіцяй” доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

https://bfan.link/poobicyay-2 
Коментарі

Популярні публікації