Beauty brunch: презентація BB крему MARIE FRESH COSMETICS

Нещодавно,  один з провідних українських брендів косметики MARIE FRESH COSMETICS провів beauty brunch в Good Girl Kyiv. Де презентував новий продукт – тонувальний ВВ крем з захистом від ультрафіолетового випромінювання. 


Головною фішкою стали подарунки для кожної, а саме сет із прохолоджуючого айс латте і нового ВВ крему, який так само був запакований у стаканчик для напоїв. Причиною такої задумки стало, по перше, кольорова гамма упаковки крему – молочно-бежеві відтінки, ну а по-друге, ВВ крем – це незамінний догляд у літню пору, адже це ідеальний замінник тональної основи, яка обтяжує шкіру. 


Новий продукт MARIE FRESH COSMETICS у свою ж чергу дуже легкий, підходить для усіх типів шкір, зволожує та відновлює її. Окрім цього інноваційні мінеральні фільтри надають захист проти будь-якого випромінювання, включаючи штучне синє світло від гаджетів.  Гостями івенту стали Яна Стрельцова, Ірина Татаренко, Марія Кауфман, Ксенія Балимова, Аревік Арзуманова, Наталія Калиніна, Тамріко Левченко, Вікторія Жир, Юліана Гензель, Світлана Кравченко, Анна Судакова, Наталія Лук'янець та інші. Бранч пройшов у столичному закладі Good Girl, де гості мали змогу не тільки ознайомитись з новим продуктом, а й насолодитися гарним місцем, компанією та атмосферою. 


Фото: Andrii Pilipets 


Коментарі

Популярні публікації