Ольга Сумська з командою волонтерів відвідала притулки у БоярціДнями, команда волонтерів Громадської організації «Лікарський фронт» на чолі з Андрієм Лисецьким, Сергієм Трохлюком та амбасадоркою Ольгою Сумською відвідали притулки для тварин у м.Боярка. Притулком “Сімейний”  керує пані Тетяна Зимовець, героїчна жінка, яка утримує понад сто безпритульних собак. Другий притулок “HELP” під керівництвом Ольги Добренко. Волонтери завезли корми та дізналися про потреби притулків на сьогодні. І присвятили багато уваги песикам, яки дуже чекають на обійми та власну домівку.

«Я хочу подякувати керівникам цих притулків від команди ГО «Лікарський фронт» за їх неймовірну працю та добре серце. Самотужки утримувати такі величезні притулки дуже складно. Закликаю всіх доєднатися до допомоги. Притулки потребують будиночків для собак. Також ви завжди можете допомагати таким притулкам коштами або кормом» - звернулася Ольга Сумська.


Насамперед, засновник ГО «Лікарський фронт» має в планах відкрити власний притулок, бо собаки — це важлива тема його життєвого шляху, частина його серця, доброї душі. 
«Бажання допомогти безпритульним тваринам, полегшити їх складне життя та вберегти від голоду та хвороб — природне бажання, яке виникає у багатьох небайдужих людей. На жаль, кількість притулків для безпритульних тварин, їхня якість та умови проживання в них досі залишаються низькими. Тому, ми відкриті до співпраці з однодумцями, меценатами! Бо, разом — ми сила!», — говорить Андрій Лисецький.Реквізити для допомоги притулкам:
Притулок “Сімейний”
Зимовець Тетяна
Приватбанк 4149 4999 9358 0230


Притулок «Хелп»
Добренко Ольга
Приватбанк 4149 4991 2182 5705 
Монобанк 4441 1144 2098 6539

Коментарі

Популярні публікації