Прем'єра: Міша Крупін “До краю світу”

 

 

7 квітня Міша Крупін та гурт “Корупція” презентують нову роботу -  пісню та кліп про дуальність життя “До краю світу”.

Це друга композиція українського гурту “Корупція”, випущена під час повномасштабного вторгнення РФ та у співпраці з лейблом Papa Music. Слова та музику написав Міша Крупін. 


За останній рік, як і у мільйонів українців, у Міши Крупіна відбулося багато кардинальних змін, як в особистому, так і у творчому житті. Останні трагічні події в країні змусили багатьох переосмислити життя. “До краю світу” - пісня-сповідь автора, певна межа, підведення підсумків у житті на “до” і “після”. 

Прихильники творчості Крупіна помітять, що нова композиція музично відрізняється від попередніх творів. Сольним інструментом обрано гітару, звук якої пройшов через складний ланцюг електронної обробки, й це надало новизни та загадковості звучанню. В Україні Міша Крупін перший, хто використав цей прийом. Але попереду на шанувальників гурту чекають ще сюрпризи. Так, відеоробота починається з розколювання назви “Корупція”, як певний натяк на зміни у майбутньому. 

Відеоробота “До краю світу” представлена у чорно-білих кольорах і має глибокий метафоричний сенс. У кадрі мінімалістична картинка: Міша Крупін та канатоходець. 

У музичному відео музикант розкриває невідому дотепер сторону своєї душі. Центральне місце в роботі посідає монолог артиста до Вищих сил. Він звертається за допомогою у важку годину, щоб набратися сил та побороти труднощі й мати духовний спокій: “Нічого не відчуваю, але знаю, що Ти є”. 

Коли все навколо нагадує безлад, коли опускаються руки та настає відчай, у кожної людини достатньо духовних сил, щоб виправити все і йти надалі вірним шляхом.  Ось основна ідея роботи. 


“До краю світу” - ця моя нова пісня показує найкращу частину моєї творчості, відкриває вам мене. Це дуже цінно, - зазначає Міша Крупін. - Ідея була дуже гарна. Чому канатоходець? Ми довго думали. І спочатку сюжет був трохи іншим. Згодом ми вирішили, що канатоходець - це важкий вид акробатики і важкий вид спорту, але виглядає все легко зі сторони. І в цьому показані протилежності - з одного боку, важкість, а з іншого легкість балансу”. 

Режисером кліпу став Ілля Михайлусь, відомий своїм нестандартним та унікальним баченням кадру. Ідея відзняти канатоходця у головній ролі прийшла не відразу, але вона чітко висвітлює всі сенси, закладені у пісні: 

“Це перший кліп, в якому Міша не грає головну роль, він ніби “підспівує”. Головний герой - канатоходець. Весь кліп у нас складається з подорожі канатоходця по канату - це як абстрактна історія про життя і потяг до чогось більшого, що знаходиться поза межами світу фізичного. Тому ця пісня наче сповідь, коли співак прагне більшого, прагне очищення, катарсису, покаяння”, - ділиться потаємним Ілля Михайлусь.

Нагадаємо, 31 березня Міша Крупін та гурт “Корупція” дали концерт у Києві, на якому провели особливий благодійний аукціон і зібрали 140 тисяч гривень для допомоги українським захисникам. Міша продав свою найдорожчу гітару, яку на 40-річчя подарувала його бабуся Циля Ісаківна. 

Попереду ще кілька благодійних концертів Україною, найближчі у Полтаві та рідному місті артиста - Харкові. 

https://bfan.link/do-krayu-svitu 

Коментарі

Популярні публікації