Гучна й довгоочікувана прем’єра від Enleo “чорнеморе”

 

Харизматичний артист Enleo представив  перший сольний сингл “чорнеморе”.


У “Голосі країни” його знали як Нікіту Леонтьєва, яким опікувалася тренер Надя Дорофеєва, а мільйони фанів у Тік Ток його вже знають як Enleo.

Торік він стрімко став популярним зробивши переклад українською суперхіта “Another love” чим привернув увагу самого Tom Odell (Том Оделл), а потім успіх закріпив кавер “Веди мене в храм”. 

Сьогодні ці композиції тримаються у топах чартів  за прослуховуванням на цифрових майданчиках. Але на цьому артист не зупиняється й у співпраці з музичним лейблом Papa Music випускає перший сольний сингл під назвою “чорнеморе” та музичне відео до нього.

Робота “чорнеморе” символічна. Вона розповідає про мрії мільйонів українців у перемогу. 

“А якщо напевно, не прокинусь завтра? Чи зіграють хвилі мої пісні?” Так я починаю свою першу авторську пісню”, - говорить Enleo. - “Мені уявляється день, коли закінчиться війна, і першк, що я зроблю - я поїду додому, у свій Маріуполь, до моря, мого рідного моря. Перший мій авторський трек втілює мрію і має мотиваційний сенс - босі ноги на піску, і він буде наш, звісно це я про Крим, про дім, який у нас відібрали. Я хочу, щоб моя пісня звучала на березі Чорного моря”.

Пісню написали Enleo, Сергій Ранов та Євген Тріплов. Фінальний мікс зведено відомим американським звукорежисером Ендрю Маурі, який працював з такими світовими зірками як Shawn Mendes, Post Malone, Lizzo. Режисерами роботи виступили друзі Enleo – Марі Погребинська та Павло Закревський, які працювали над попередніми відеороботами.

У відео “чорнеморе” зображено перші дні після перемоги України над ворогом. І першу річ, яку робить головний герой після радісної події - мандрівка до українського Чорного моря. Він збирає свої валізи, сідає до фургона свого друга та відправляється у подорож за маршрутом Київ - Крим.“Працюючи разом з Enleo вже кілька років поспіль нам було дуже важливо ближче познайомити глядача з його простотою і щирістю в усьому, що він робить та створює, його спонтанністю та драйвом”, - акцентує Павло Закревський.

За сюжетом подорож дарує співаку захоплюючі емоції та нових людей на шляху. Дорогою хлопці знайомляться з музикантом-однодумцем, що подорожує країною тільки з однією гітарою та улюбленим вазоном із м’ятою. 

Три різні за характерами та вподобаннями, проте об’єднані музикою, хлопці подорожують Україною, не думаючи про завтра. Виконуючи написані ними пісні, вони грають їх в різних пейзажах України, що веде їх по шляху Чорного моря - місця їх свободи, місця їх сили.

“Вперше почувши нову пісню, ми без вагань та зайвих думок зрозуміли, про що має бути відеоробота. Оскільки артист сам родом з Азовського моря, нам хотілося підняти тему повернення додому, довгоочікуваної подорожі одразу після перемоги у великій війні”, - додає Марі. 

“Як не потонути у глибині?” - ця фраза найбільше чіпляє. Тому що у ній сконцентрований увесь біль кожного українця. 

Цей трек про те, як важко знаходити в собі сили в наш час. Ми пишаємося новою хвилею молодої української музики та робимо усе можливе аби вона лунала, як гасло “Слава Україні!”


https://bfan.link/chornemore


 

Коментарі

Популярні публікації