“Ця пісня — як одна сторінка з мого особистого щоденника”Від сатиричної пісні «Щекавиця» до романтичної композиції. YATSUTA продовжує експериментувати в музиці. На цей раз артистка презентує новий трек, у якому заспівала про свої почуття. Нову пісня співачка присвятила жінкам, які “пережили важкі часи” - це розставання з коханою людиною.


“Я завжди презентую пісні, які передають мої почуття. Нова пісня описує емоційний стан та внутрішні мої переживання, викликані тим, що колись відчувала кожна жінка та я. В моїх піснях можна почути набагато більше про мене як особистість, ніж побачити у соціальних мережах. Тому цього разу я презентую чуттєву композицію”, - коментує співачка.


У репертуарі співачки завжди здебільшого романтично-танцювальні композиції, але сьогодні ця пісня вирізняється незвичною для репертуару артистки лірикою, яка не залишить байдужим майже нікого. До речі, новий сингл «Плюш» YATSUTA написала вже традиційною творчою командою у складі зі своїм музичним продюсером Дмитром Сисоєвим.
В новій пісні виконавиця співає, що відносини добігли кінця та іноді між людьми залишається багато недомовлених слів. Нестерпний біль від нерозділеного кохання від якого хочеться просто втекти на край світу.
“В мене теж був такий період в житті як і кожної з вас. Нам кожна людина дається не просто так в цьому житті. Будь-яка людина на нашому шляху - для нас урок або вчитель. Але не тримайте людей біля себе, які не хочуть бути поруч, відпустіть їх та пробачте, якщо вони зробили вам боляче. Я вірю, що кожна людина дочекається саме того, про кого мріє та чекає. Я бажаю всім, щоб ви дочекалися справжнього кохання, яке буде приносити вам щире щастя”, - каже співачка.
Разом з треком виконавиця випустила ліричний кліп, в якому знялася відома блогерка Тетяна Коряк.


Тетяна Коряк — чемпіонка України з фітнес-бікіні, блогер-нутриціолог, дієтолог та тренер-універсал. Епатажна блогерка з ніком korya4ka. Відома всім участю у таких проєктах :
Міняю жінку
Супермама
У 2021 році отримання звання “Блогер Року” в номінації Life Style.
Ідея кліпу досить проста і, як зазначила YATSUTA, вони з режисером намагалися найбільш точно передати внутрішній стан дівчини.
“У кліпу ми показали стадії прийняття реальності, які відбуваються у кожної людини після розставання” - каже YATSUTA


Трек “Плюш” доступний для прослуховування та завантажування на всіх цифрових майданчиках.Коментарі

Популярні публікації