Співачка Марія Ткачук презентує авторський трек “Троянди” про важливість розуміння поміж людьми

 

Марія Ткачук - юна, але талановита співачка і виконавиця з Київщини. 

Співачка вже встигла випустити кілька треків та музичних відео, стати учасницею національного відбору на Дитяче Євробачення-2019, взяти участь у live-концерті із повністю живим звуком на телеканалі Музвар.

Справжнім досягненням співачки став вихід до півфіналу Чорноморських ігор-2023 в категорії “Авторська пісня 6 - 17 років”. Цього року організатори отримали понад пяти сотен заявок з усіх куточків світу. Виступи учасників оцінювало професійне журі. 

Сьогодні Марія робить важливий крок вперед у власному творчому розвитку і презентує свою авторську пісню під назвою “Троянди”. 

Основний меседж треку - наскільки важливо розуміти один одного, і наскільки важливо уникати невизначеності між людьми і наскільки важливо добирати потрібні слова. 

“Мене часто питають “звідки такі дорослі тексти? Я вважаю, що мистецтво ширше, ніж власний досвід. І тому, коли відбувається процес написання пісні, ноти самі знаходять слова. Ти граєш і якесь слово, і ніби воно проситься в пісню, а до нього вже і рима”, - відверто говорить співачка. 

Стосунки між людьми - один із найважливіших моментів для кожного українця зараз, коли кожний наступний день несе невідомість. Але ми не завжди це усвідомлюємо. Іноді теплі почуття і важливі слова до наших рідних і близьких - це єдине, що підтримує всіх нас.  

“Троянди” - це пісня про невизначеність між людьми. Слова - цікава річ, ними можна приховати справжні наміри. Слова можна недоговорити або висловитити з допомогою слів все, що думаєш. Буває, ти не звертаєш увагу на них, а читаєш лише те, що в очах. Пісня передає стан, коли вже втомлюєшся читати між рядків і ставиш конкретне питання, що ця невизначеність означає, все це-зівʼяне, чи розцвіте?”, - щиро ділиться виконавиця. 

Особливістю музичної атмосфери треку є те, що, не дивлячись на глибоку тему, вона передає атмосферний та позитивний настрій. Під “Троянди” хочеться танцювати, спостерігати як заходить сонце і перейнятись вечірньою атмосферою, смакувати кожну мить і ноту.


Слухати трек “Троянди” на YouTube:  

https://www.youtube.com/watch?v=vb1awI5LkiU 

Слухати трек на музичних платформах: https://orcd.co/troyandy 

Інстаграм співачки: https://www.instagram.com/tkachuk

_mariia_/

Коментарі

Популярні публікації