Співачка YAGODA презентувала містичний кліп-спогад “Лілея”, під час зйомок якого здійнялася справжня буря

 

Співачка YAGODA презентувала відеокліп, під час зйомок якого розігралася справжня буря та пішов град. Саме штормова погода застала співачку і її команду на зйомках кліпу.

“Це було неподалік Львова. Ми навіть і подумати не могли, що з маленького дощу в одну мить здійметься буря. Знімальний процес проходив під час дощу. І вже за кілька хвилин, все потемніло, крізь стіну дощової зливи і я не бачила, ні оператора ні знімальну групу. Почав падати град, і я відчула як боляче він бʼє по шкірі. Ми ледь врятували техніку і самі добралися до машин”, - згадує співачка.

Кліп на пісню “Лілея” - це містичний спогад. Спогад про те, як колись, на Івана Купала, незнайомець подарував співачці лілею. А вже через кілька років він став її обранцем в житті. Саме ці емоції та почуття YAGODA втілила у піснію “Лілея”.

“Відкрию вам лаштунки. Відеокліп на пісню я знімала неподалік свого дому, біля озера. Це для мене дуже символічно, адже саме тут колись мені подарували лілеї. І це був найцінніші подарунок у моєму житті. Трапилося це в непросту ніч, а в містичну ніч на Івана Купала”, - розповідає виконавиця.

Саме тому основний меседж пісні - вірити в свою долю, довіряти Всесвіту. Саме це нам всім дуже потрібно, вірити в себе. 

Зараз YAGODA готується до першого сольного концерту у Львові. Крім того, готує нову таємничу дуетну пісню, яку слухачі вже зможуть почути наприкінці літа.

Дивитися відео на YouTube:


Альбом “Гілка” із треком “Лілея”: 

https://bfan.link/gilka 


Коментарі

Популярні публікації