Інтерв'ю доктора Комаровського, яке розкриє хто, як і за чий кошт лікує поранених захисників


Правда, яку не заведено афішувати суспільству - на протезування державою передбачено 2 млн. грн. Сюди входить: оплата протезу, виплати по інвалідності та інші витрати, а на збереження рук та ніг передбачений тільки хірургічний пакет - 8 635 грн. 

Без чого неможливо врятувати кінцівку та хто допомагає захисникам повертатись у суспільство, за яке вони пролили кров - ініціатор національної програми #ВрятуйКінцівку, Сергій Сошинський разом з доктором Комаровським, відкриють тему, яку ніхто досі не брався обговорювати.

З інтерв'ю ви дізнаєтесь:

- Що шокує весь світ, та про що не кажуть в українських ЗМІ? 

- Як боротися з масовими ампутаціями в Україні?

- Держава витрачає величезні суми - 2 млн грн. на протезування, а на збереження кінцівок усього 8 635 грн. Чому так? 

- Чому є збори на протези, якщо їх забезпечує держава?

- Збереження кінцівок може значно зменшити кількість людей з інвалідністю в Україні.

- Як благодійники вносять зміни в історію і борються з інвалідизацією українців?

- Як ситуацію може змінити кожен пересічний громадянин?

Це інтерв'ю - крок до змін у свідомості нашої нації і ключ до розуміння проблеми, з якою кожен може стикнутися в Україні - травми внаслідок військових дій. Адже калічаться як військові, так і цивільні. 

Чекайте - 15 вересня на ютуб-каналі доктора Комаровського. Не пропустіть!

https://www.youtube.com/@eokomarovskiy 

Зазначимо, лише 4-25 % потреб на лікування «травм війни» покриває держава в рамках програми медичних гарантій. Нині в НСЗУ є лише «хірургічний» пакет, який передбачає суму в 8 635 грн. Ці кошти йдуть на покриття витрат з лікування, проживання в палаті, харчування, прання білизни, операційні послуги лікарів, медсестер та забезпечення операційної. Наразі не існує окремих пакетів "травматологічного" або "ортопедичного". 

Гість програми, благодійник Сергій Сошинський зосередив свої зусилля на допомозі тим, хто постраждав від воєнних травм. Національна програма #ВрятуйКінцівку фонду «Здоров'я українського народу» стала проривом у лікуванні поранених воїнів та цивільних осіб з важкими травмами рук та ніг. 

Разом з тим, виявилося необхідним забезпечення пластинами, шурупами та іншими імплантами, а також внутрішніми протезами. Велика проблема в тому, що в суспільстві цю величезну тему, майже ніхто не піднімає і не вирішує.

За даними експертів, очікувана кількість людей з ампутованими кінцівками становить вражаючу цифру - від 17 000 до 22 600. Програма покликана цю цифру знизити. 

У рамках програми #ВрятуйКінцівку планується провести від 15 тисяч до 40 тисяч операцій протягом одного-трьох років. Вартість врятованої кінцівки становить, в середньому, 45 721 грн. і нацпрограма ці витрати дофінансовує.


Коментарі

Популярні публікації