СолоХа влаштувала фотосесію для своїх доньок

 Українська співачка СолоХа місяць тому вдруге стала мамою. Радісною новиною зі своїми шанувальниками знаменитість відразу поділилася на своїй сторінці в Instagram. Де повідомила, що в неї народилася донечка.

  Щоб зберегти неповторні миті та ніжну посмішку своєї доньки, співачка вирішила закар­бувати перший місяць її життя у світ­ли­нах в стилі ньюборн. Фотосесію робила подруга артистки — фотографиня Вікторія Суржко.

«Фотосесія новонародженої доньки — це не просто фото, а важлива подія та історія нашої родини. Батьки завжди хочуть зберегти найкращі моменти з життя своїх дітей на згадку. Тому я влаштувала фотосесію для своїх доньок — молодшої Євлалії та старшої Аріани» — поділилася матуся — «Фотосесія в стилі newborn для молодшої доньки — це такі ніжні та милі фото. Це найцінніше, що ви можете подарувати своїм діткам на майбутнє!»


Нещодавно також відбулось хрещення молодшої донечки. Подія пройшла в колі найближчих друзів родини. Зіркова мама зі своїм коханим обрали хрещених для доні серед близьких друзів.

«Нашій маленькій виповнився місяць. Ми її охрестили, тож відкриваємо нашу таємницю: у нашої доні подвійне ім’я Євлалія - Єва. Вибрали не дарма, адже вона народилась в день святої Євлалії. В нашій родині є давня традиція – називати дітей на честь святих» — розповідає СолоХа.
Шанувальники зірки дуже зраділи цій новині та у коментарях в інстаграм привітали артистку:

- Божого благословіння і опіки. Нехай Ангел охоронець оберігає впродовж життя Вашу Євлалію-Євусічку

- Хай росте здоровенька та щасливенька на радість ВАМ усім Мирного неба

- Вітаю Вас!! Ангела охоронця маленькій красуні

- Дорогенька моя, вітаю вас з хрещенням вашої донечки Євусі, нехай вона буде здоровою, хай бог її оберігає, і завжди за нею нехай буде ангел охоронець.

Невгамовна матуся Солоха, не тільки активно пропрацювала всю вагітність, а майже відразу після народження доньки почала займатися спортом та репетирувати. А днями дала концерт на Житомирщині та зняла новий кліп в дуеті. Очікуйте на прем’єру!

Інстаграм: https://www.instagram.com/soloha_official/

Тікток: https://www.tiktok.com/@soloha_ha

Фото: 

Вікторія Суржко

Коментарі

Популярні публікації