Солістка ансамблю пісні і танцю ЗСУ MELESHKO презентує новорічний сингл «Абрикоси»

 

Співачка нещодавно повернулася з великого туру країнами Європи, який пройшов спільно з відомим українським оркестром Lords Of The Sound, та активно почала розвивати сольну карʼєру. Нещодавно артистка здивувала слухачів піснею «Опади», а тепер вирішила зачарувати ”Абрикосами”.


“Абрикоси” - легка, світла історія кохання. Романтика у великому місті до Різдва - дуже популярна тема. Підводячи підсумки року, ти зустрічаєш кохання, яке змінить твоє майбутнє та подарує надію на щасливий новий рік. Я впевнена, що сингл не може залишити байдужим, кожен зможе пригадати, відчути своє, і повірити, що їх власна історія обов’язково матиме happy end, який стане початком великого щастя”, - розповідає співачка.


Сингл оповідає історію про героїню, яка намагається виїхати за місто, але через замети застрягає в заторах. Там на неї чекає людина, яка їй дуже подобається, та банка абрикосового варення до чаю, яке вона так любить. Це почуття нове і зізнань у коханні ще не було.Використання джазових гармоній в аранжуванні, соло духової секції в програші, мажорна тональність нагадують своєю стилістикою музику зі старих американських кінофільмів. А в поєднанні з електронними семплами музика синглу повертає до сучасності.


Зараз MELESHKO готується до премʼєри ЕР альбому. Це музичний альбом, до якого увійде 5 синглів на гострі та актуальні теми жіночого досвіду. Його співачка обіцяє презентувати вже цієї весни.

Посилання на Музичні платформи: 

https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/5394/

Дивитися кліп на YouTube:   


 

Коментарі

Популярні публікації