Поетеса-співачка Мар’яна Гой розповідає про сімейні випробування та представляє нову пісню “Крига”

 Мар’яна Гой, поетеса та колишня рестораторка з Калуша, колись була вокалісткою двох успішних рок-гуртів, які здобули популярність на радіо та телебаченні. Працювала з відомими музикантами, такими як "Океан Ельзи", Брати Карамазови, Ірена Карпа, Нумер 482, Таліта Кум. Проте, вона вирішила залишити музичну кар'єру, щоб повністю віддатися сім'ї, стати матір'ю і господинею. Разом із чоловіком вона веде ресторанний бізнес.Зараз, після 20 років, Мар’яна повертається до музики як самостійний артист із новим усвідомленим життєвим досвідом та чітким розумінням того, що хоче сказати своїм слухачам.


Пісня "Крига" - це ліричний софт-поп, що розповідає історію кохання, яке ледве не згасає. Це нагадування про те, що любов варта боротьби. Мар’яна поділилася, що написала цю пісню під час кризи у своїй родині, і вірить, що вона стане надією для тих, хто переживає труднощі в стосунках.
Попри те, що довго часу присвятила писанню поезії, співачка повертається до музики і планує нові треки, співпрацю з музикантами та концертну діяльність. Вона вірить у те, що її історія надихне багатьох жінок, які забули про свої мрії, а пісня "Крига" призначена тим, хто переживає кризу у стосунках.Коментарі

Популярні публікації