У Києві з'явився свій оберіг - лялька-мотанка у ресторані «Галушка»

 

 Днями у київському ресторані «Галушка» встановили рекорд — найбільша лялька-мотанка у вишитому вбранні, який зафіксувала представниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова. Ця мотанка є справжнім символом та оберегом ресторану, її висота з віночком 2,37 м. Кожен елемент декору в ресторані є відображення української айдентики. Це і рушники з українськими орнаментами, і настінні килимки, і кераміка ручної роботи.Лялька мотанка з'явилася близько 5 тис. років тому як магічний символ добра та добробуту. З давніх-давен в українців Лялька-мотанка є оберегом сім'ї та дому. Створення ляльки мотанки це тривалий і духовний процес, в якому автор закладає енергію на добро та захист.«Автор нашої ляльки-мотанки «Галушка» створив особливий оберіг, який захищає Київ. Це лялька наречена, бо її вінок означає звʼязок з небесними силами, а коса — життєву дорогу без перешкод. Наша мотанка несе енергію добра та злагоди, і якщо торкнутись до коси ляльки, то в цей день обовʼязково на вас чекає удача!» — розповідає власник ресторану «Галушка» Андрій Ушаков.
Після встановлення рекорду на гостей закладу чекала ексклюзивна вишукана гастровечеря з відомим співаком та виноробом Олегом Скрипкою, який представив свої авторські вина «Країна мрій» та бренд-шефом ресторану «Галушка» Андрієм Дромовим.Учасники дегустували легке біле вино з індивідуальністю Traminer, рожеве вино з французьким шармом й українським характером Rose Pinot Noir, а також унікальне червоне сухе вино Pinot Noir в поєднанні з асорті сирів з крафтової сироварні, що на Полтавщині. Та смакували гастрошедеврами від Андрія Дромова: груша запечена з козиним крем-сиром та ліщиною, паштет з індички з печеними яблуками, галушки з качкою, одеський форшмак. По завершенню, всі гості заходу отримали подарунки від б'юті-партнера SHISEIDO.
«Ми й надалі будемо проводити такі дегустаційні вечері та знайомити вас з нашими бестселерами та новинками. Повірте, нам є чим здивувати. То ж чекаємо на вас» — запрошує до ресторану бренд-шеф та співзасновник Андрій Дромов.Коментарі

Популярні публікації