ARTEANA презентувала ритмічний і вайбовий трек про справжнє кохання "ЗОРІ"

 Українська співачка ARTEANA символічно починає рік з кохання, представляючи всім своїм шанувальникам вайбовий трек про найсильніше почуття у світі: “ Я відчула, як має звучати ця пісня, і що я хочу донести своїм виконанням в цій роботі”.

Зорі”- емоційний, проте легкий за вайбом трек, сповнений кількома важливими символами - дівоча душа, серце, якому не збрешеш: “Мені хочеться, щоб ми всі памʼятали відчуття того першого шаленого кохання, яке приходить нізвідки. Спочатку ти пручаєшся , піддаючись розуму, але цей вирій віддчутів не зупинити!”

“Довіра в коханні - дуже важливо, - впевнена співачка. - Саме тому тільки справжнє кохання дає можливість “тонути” в коханні сміливо. Мій трек - про ті неймовірні почуття, які охоплюють тебе, коли ти опиняєшся в обіймах коханої людини. 

Дівоча душа і серце - це те, що ніколи не збреше, зорі розтануть, але душа палає почуттями. Тому все інше неважливо, коли є справжнє кохання. 

Не дивлячись на запальну мелодію та легкий вайб, меседж пісні глибокий і важливий для сьогодення: “Я від щирого серця бажаю всім нашим дівчатам і жінкам дочекатися своїх коханих, бо любов, як найсильніше почуття у Всесвіті, що рухає наш світ, дає надію і віру в перемогу”. 

Пісня вже доступна на всіх стрімінгових платформах : https://orcd.co/arteana_zori

Коментарі

Популярні публікації