Співачка ARTEANA презентує нову відеороботу на яскравий та вайбовий трек про справжнє кохання “Зорі”.

 

“Відеоробота має легкий весняний вайб, налаштовує всіх на гарний настрій. Не дивлячись на ситуацію в країні, я хотіла показати кожному, що ми маємо вірити у кохання, жити повноцінним життям, мріяти і любити! І саме тому я презентую своє відео разом із наближенням теплих і сонячних днів ”, - стверджує ARTEANA.


У кліпі використано переважно яскраві кольори та блискучі відтінки як віддзеркалення внутрішнього стану дівчини, що вірить у кохання, у його, з одного боку, легкість, а з іншого - непереможність. Виконавиця розкриває історію легкого та життєстверджувального кохання, коли щирі серця закоханих б’ються в унісон і зберігають невидимий зв'язок між закоханими душами за будь-яких обставин.
“Я впевнена, що ця історія відгукнеться кожному українцю, який змушений був стикнутися із розлукою з близькими людьми. Ми маємо вірити і сподіватись, тому що любов завжди перемагає”, - говорить артистка про головний меседж роботи.


У відео епізодично з'являється відомий блогер та артист Єгор Андрюшин, який ніжно обіймає співачку, доповнюючи образ закоханої пари, а режисером відео виступив Ілля Осядлий.

Відео доступне для перегляду:


Коментарі

Популярні публікації