Співачка MELANYA презентує чуттєву пісню “Цілуй мене” про історію справжніх почуттів

 

Співачка MELANYA, яка стала новим ліричним віянням української музики і запустила свою мрію - власний сольний проєкт, презентує нову ліричну композицію “Цілуй мене”.Ця прем'єра для співачки особлива, адже MELANYA виступила як автор слів. Виконавиця вже мала досвід написання пісні разом зі співаком Владом Дарвіним та співачкою Anka.
Одного вечора в голові почалися народжуватися рядки та мелодія. MELANYA записала слова та мелодію на диктофон, відправила близькій людині.


“Я вже мала досвід в написанні пісень разом с Владом Дарвіним та Anka. Одного вечора в голові почали народжуватися рядки та мелодія, і я просто взяла ручку , записала вірші, записала мелодію на диктофон. Відправила знайомому музиканту, потім Anka. Всі в один голос сказали, що треба випускати пісню, бо її мусять почути люди. І тоді я вирішила, що цій пісні треба дати життя, щоб її почув кожен”, - розповідає MELANYA.
MELANYA щиро ділиться: “Цілуй мене” - це мій вибух емоцій який я виплеснула на папері. Це моя власна історія, вона схожа на тисячі інших. Пісня не тільки про зраду і розчарування, але й про прощення. Ця пісня дуже цінна для мене, бо, по-перше вона дуже особиста, по-друге це перша пісня яку я написала сама, і слова і мелодію”.

Над музичним відео працювала дружня команда талановитих людей.
Режисером і оператором музичного відео став Алекс Макаров. “Пісня - бомба, тому і кліп вийшов дуже крутим. Для мене ця робота особлива. Вона - як поле для потужних експериментів. І наш експеримент вийшов дуже вдалим”, - говорить Алекс Макаров.
Сюжетна лінія відео із чудовими та романтичними краєвидами була відзнята на Київському морі.
У головній ролі коханого співачки знявся відомий телеведучий Денис Жупник.
Кліп можна подивитися на всіх музичних платформах:

Коментарі

Популярні публікації