Співачка OLENNA HUMENNA презентує авторську композицію

 


Це другий авторський трек OLENNA HUMENNA. Співачка працювала над треком у колаборації з відомою авторкою пісень Ейрою. Саме Ейра створила слова та музику до пісні “Не роби мені журби”.

Аранжування до треку зробив талановитий аранжувальник Юрій Сірий.

“Цією  піснею ми з авторкою треку Ейрою хотіли показати, що незважаючи на все, що зараз відбувається в нашій країні, потрібно шукати позитивні моменти. Музика допомагала і допомагає лікувати наші серця, саме завдяки музиці ми отримуємо певний стимул до життя. Пісня “Не роби мені журби” жартівлива, про мудрих жінок, які мають підхід до своїх чоловіків”, - розповідає співачка.

OLENNA нещодавно стала мамою, але материнство додало їй стимул рухати по карʼєрних сходинках. На зйомках відеокліпу був присутній син співачки, тому кліп знімати у колі сімʼї. Режисером та оператором відеороботи став Ігор Пилипчак.

“Ця відеоробота для мене особлива тим, що це мій перший повноцінний кліп. Його сюжет про те, що кожна дівчина може знайти своє щастя, якщо шукає його. Іноді чарівна лампа Джина у нас під носом, залишається загадати лише бажання”, - коментує  OLENNA HUMENNA.

Співачка не збирається, зупинятися на досягнутому, а вже цієї весни готує для своїх слухачів нові композиції.

Трек на стримінгових платформах: 

https://bfan.link/ne-robi-meni-zhurbi 

Відео на Youtube:Коментарі

Популярні публікації