“Якщо одні і ті ж самі дії не призводять тебе до бажаного результату, то треба змінити ці дії”: українська співачка LILIA KAUFMAN про свою нову пісню та подальші плани

LILIA KAUFMAN - українська співачка презентує свою нову пісню “Малинові ночі”.

“Взагалі спочатку цю пісню я писала на продаж з Олександром Кічєвим, але через якийсь час вона засіла в моїй голові і тоді я зрозуміла, що не готова її продавати, бо вже бачила свої виступи з нею. Ми зробили круте аранжування з Костянтином Івановим (Ost1n) і отримали вже готовий результат. Я дуже вдячна собі, що все ж таки залишила цю пісню для себе”, - поділилась LILIA KAUFMAN.

Пісня “Малинові ночі” про романтичні стосунки, літо, теплі літні ночі, коли ти готовий проводити весь свій вільний час з коханою людиною і насолоджуватися один одним.

Також LILIA поділилась, що мала час, коли не думала про свою сольну кар‘єру, але все змінило повномасштабне вторгнення.

“Насправді не те, щоб я і дуже відходила від музики, бо співати я продовжувала завжди, просто змінювалися постійно напрями, наприклад, в духовній академії я співала і слухала різні мантри, музику, яка заспокоює нервову систему, таку, де в тобі включаються високі вібрації. Музика - це моя медитація, але саме плани професійні почали зʼявлятися вже під час війни, потім виступала на вулиці, потім вже в закладах, і вже на даному етапі мені цікаво розкривати і просувати себе саме, як співачку!” 


У подальшому LILIA KAUFMAN планує випускати нові пісні, колаборації з іншими артистами та, звісно, виступати: “Для чого я все роблю? Задля того, щоб виступати та дарувати людям теплі емоції. І звичайно це все відбувається на живих виступах, де ти можеш поспілкуватися з публікою і бути з нею відвертою настільки, наскільки можеш”.

Трек доступний для перегляду на платформах: 
Коментарі

Популярні публікації