"Школа юного бджоляра" в музеї гончарства КЗ КОР ВІКЗ

 

 Днями в Музеї давньоруського гончарства КЗ КОР "Вишгородський історико-культурний заповідник" в черговий раз відбулися заняття пізнавально-освітнього курсу "Школа юного бджоляра". 

Символічно, що цього разу музей відвідали школярі Вишгородської приватної школи "Наш вулик", які вже мають початкові знання з бджільництва та знають про бджіл більше, ніж їх ровесники з інших шкіл, тому науковому співробітнику Олександру Садовому довелося почати з більш складних фактів про історію і розвиток бджільництва, про життя бджіл, про продукти бджільництва таких як мед, віск, прополіс, бджолина отрута, маточне молочко, пилок, перга, трутневий гомогенат та бджолиний підмор і розповісти про лікувальні властивості кожного продукту. 


Також діти дізналися про бортництво та про основи вуликового бджільництва. А той факт, що без бджіл Земля перетвориться практично на пустелю з найпростішими формами життя стало для них відкриттям. Діти осягнули важливість і користь цих унікальних комах і зрозуміли, що не тільки мед дають бджоли, але й забезпечують опилення і запліднення практично всіх видів рослин на землі, якими і годується людство.

Отримавши корисні знання та продегустувавши різні сорти меду на конкурсі кращого дегустатора, примірявши костюми пасічника, задоволені школярі висловили свій захват щирим "Дякуємо!!!", чим також порадували співробітників Вишгородського історико-культурного заповідника, які всі сили і наснагу віддають, щоб відвідувачі почували себе в музеї щасливими.📍 Усі заходи на території Вишгородського історико-культурного заповідника проводяться з дотриманням техніки безпеки під час воєнного стану. 

☎️ Щодо замовлення екскурсій Музеєм давньоруського гончарства та майстер-класів довідки телефоном: +38 097 690 76 11

☎️Щодо замовлення екскурсій Історичним музеєм ВІКЗ та історичним центром міста Вишгород довідки телефоном: +38 097 690 76 11

🏘 Адреси: 

✅Музей давньоруського гончарства ВІКЗ: м.Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 11

✅ Історичний музей ВІКЗ: м. Вишгород, вул. Шкільна, 58. 

🌐 Детальніше на сайті: https://vikz.org.ua/ 

📜Список екскурсій: http://vikz.org.ua/ekskursii.html 

📝Для замовлення екскурсій: https://vikz.org.ua/order-excursion


Коментарі

Популярні публікації