1000 днів незламності України
1000 днів повномасштабної війни:
незламність України у боротьбі за свободу
19 листопада виповнюється 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Повномасштабне вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року стало шокуючим для всього світу.
Росія розпочала повномасштабну військову агресію, спрямовану на знищення української державності, культури та нації. Цей період став символом неймовірної стійкості, мужності та рішучості українського народу, який, попри всі труднощі, продовжує боротися за свою незалежність, свободу та територіальну цілісність.
За ці 1000 днів Україна пройшла через жахіття війни, але водночас довела, що незламність духу, єдність народу та міжнародна підтримка допомагають у боротьбі з агресором.
Це тисяча днів стійкості, мужності та неймовірної єдності всього українського народу. Коли кожен українець, незалежно від місця проживання, віку чи професії, став частиною великої боротьби за свободу.
1000 днів війни це:
1000 днів стійкості
1000 днів мужності
1000 днів єдності
Кожен з цих днів приносив як нові випробування, так і нові досягнення. За цей час відбулася технологічна адаптація і модернізація армії. Україна отримала постачання новітнього озброєння, провідні технології, навчання. Українська армія змогла значно посилити свої позиції, навчати військових та ефективно протистояти супротивнику.
Ніколи ще Україна не мала такої глобальної підтримки, як за ці 1000 днів. Масштабні санкції проти росії, постачання зброї та гуманітарної допомоги, а також політична ізоляція агресора стали важливими елементами боротьби за незалежність.
Ми відчуваємо згуртованість всього українського суспільства — українці стали єдиною нацією, готовою протистояти агресії. Військові, волонтери, медики, рятівники, енергетики, працівники культури та освіти, кожен громадянин зробив свій внесок у перемогу.
Цей період приніс не тільки біль та страждання, але й важливі великі перемоги. Оборона Києва, Харкова, Херсона, звільнення значних територій, стратегічні перемоги на фронті — все це стало свідченням того, що росія не змогла досягти своїх цілей. Україна продовжує розвиватися і боротися, попри всі виклики.
Всі ці 1000 днів стали свідченням незламності українського духу. Україна продовжує йти до своєї мети — Перемоги та миру, які стануть можливими завдяки єдності та непохитній рішучості всіх її громадян.
Героїчна боротьба українського народу проти російської агресії за свою свободу та незалежність триває вже десять років, 1000 днів з яких триває повномасштабне вторгнення. Ці роки стали одними із найважчих у нашій історії. Відстоюючи нашу територіальну цілісність та національну гідність, ми сплачуємо дуже високу ціну — гинуть найкращі.
Тисячі загиблих, мільйони людей, вимушених покинути свої домівки, зруйновані міста й селища — це лише частина жахливої ціни, яку Україна сплачує за свою свободу.
Вшановуємо пам'ять та схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя за нашу свободу й незалежність.
Важливо пам'ятати, яку ціну ми сплачуємо за нашу свободу та віддавати шану. У Вишгородському історико-культурному заповіднику постійно проходять заходи, присвячені героїчній боротьбі українського народу під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Один із таких заходів, пройшов восени в Історичному музеї КЗ КОР «Вишгородський історико-культурний заповідник» за участі заступника голови Вишгородської районної державної адміністрації Вікторії Добровольської, матерів полеглих воїнів за свободу України, воїнів ЗСУ – учасників бойових дій та школярів шкіл міста Вишгород відбулося відкриття виставки фоторобіт відомого українського фотохудожника Андрія Котлярчука «Звільнена Київщина», організована директором Вишгородського історико-культурного заповідника Владою Литовченко.
Проєкт майстра «Звільнена Київщина» — унікальний документ, який свідчить про злочини російського агресора, про перші дні повномасштабного вторгнення рф в Україну, а саме Броварський, Бучанський та Вишгородський райони, а також сусідні території біля кордонів Київської області, про героїчний спротив наших воїнів, Національної гвардії та сил територіальної оборони та масштабне знищення ворожих колон бойової техніки. В кадрі: збиті літаки й гвинтокрили, руїни будівель, робота саперів, знищений літак «Мрія» та залишки гостомельського аеропорту, переправи через малі річки, відновлення життя на звільнених територіях, безліч спаленої російської бронетехніки, підірвані мости, зруйновані та спалені церкви, робота добровольців — захисників Батьківщини.
Коментарі
Дописати коментар